28.02.2024

|

15:50

|

Ludomira, Makarego, Wiliany

Fair play

Jesteśmy firmą, która na rynku funkcjonuje już od 12 lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w prowadzeniu działalności gospodarczej jest uczciwość i etyka.

Angażujemy się we wszelkie działania, mające na celu zwrócenie uwagi na ideę FAIR PLAY. W tym celu, w lipcu 2003 roku zostaliśmy Patronem Medialnym Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz konkursu dla gmin "Gmina Fair Play".

Cieszymy się, że mamy możliwość przedstawiania informacji o konkursach promujących kulturę przedsiębiorczości: w każdym wydaniu "Aktualności Targowych" zamieszczamy teksty dotyczące konkursów oraz działań Instytutu Badań Nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, który jest ich organizatorem.

Ideę FAIR PLAY promujemy także podczas targów, na których jesteśmy obecni. Udostępniamy nasze stoisko, prezentujemy warunki udziału w tych prestiżowych konkursach.

Ponadto stworzyliśmy dział "Aktualności Fair Play", w którym prezentujemy firmy, które funkcjonują na rynku według uczciwych zasad, za co zostają nagradzane. To pozwala naszym czytelnikom i reklamodawcom bliżej poznać wyróżnione w konkursach przedsiębiorstwa.

www.fairplay.pl

Szybkie linki

Kontakt

AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWO TARGOWE
MAŁGORZATA LAMENTA-PRZYBYLSKA

61-658 Poznań / ul. Warzywna 18
tel. 533-366-490
e-mail: aktualnosci@aktualnosci.pl
e-mail: biuro@aktualnosci.pl