28.02.2024

|

17:57

|

Ludomira, Makarego, Wiliany

Teraz Polska

28 października 2002 roku podpisaliśmy umowę, na mocy której staliśmy się Partnerem Medialnym Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska".

Chcemy jak najlepiej wywiązywać się z tej zaszczytnej funkcji. Z należytą starannością przekazujemy naszym czytelnikom i gościom targowym wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności Fundacji. Na bieżąco informujemy też o organizowanym przez Fundację konkursie: Godło Promocyjne "Teraz Polska" Najlepsze Produkty i Usługi.

W wydawanych przez nas magazynach stworzyliśmy specjalny dział "Aktualności Teraz Polska", w którym prezentujemy informacje na temat Fundacji oraz zamieszczamy wywiady dotyczące jej działalności.

Dużą uwagę przywiązujemy także do promocji Fundacji w trakcie targów. Na naszym stoisku goście i wystawcy mogą znaleźć wszelkie materiały promocyjne Fundacji, a nasze hostessy wszystkim zainteresowanym udziałem w konkursie, udzielają szczegółowych informacji.

W naszych działaniach nie chcemy jedynie ograniczać się do przedstawienia samej Fundacji. W dziale "Aktualności Laureaci", prezentujemy przedsiębiorstwa, które w poprzednich edycjach zostały nagrodzone tą prestiżową nagrodą i dziś mogą pokazać, jak fakt ten wpłynął na ich rozwój.

www.terazpolska.pl

Szybkie linki

Kontakt

AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWO TARGOWE
MAŁGORZATA LAMENTA-PRZYBYLSKA

61-658 Poznań / ul. Warzywna 18
tel. 533-366-490
e-mail: aktualnosci@aktualnosci.pl
e-mail: biuro@aktualnosci.pl